+48 (87) 565 22 19
Rach-Mistrz

Doradztwo i obsługa księgowa

Jesteśmy przygotowani aby pomóc Państwu w celu realizacji rozmaitych ...

Więcej >>

Rach-Mistrz

Badanie sprawozdań finansowych i audyty projektów unijnych

Oferujemy obsługę z zakresu badań sprawozdań finansowych...

Rach-Mistrz

Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

W tym zakresie oferujemy Państwu prowadzenie dokumentacji...

Więcej >>

UWAGA PRZEDSIĘBIORCY!!!

Niebawem mikro przedsiębiorcy będą zobowiązani udostępniać urzędom skarbowym między innymi faktury sprzedaży w formie jednolitego pliku kontrolnego.

Nasze biuro, już teraz, jest gotowe aby pomóc klientom w tym zakresie.

Od teraz, każdy obecny oraz przyszły klient otrzyma od nas Subiekt123. Program służy do wystawiania dokumentów sprzedaży oraz wysyłki faktur w formie jednolitego pliku kontrolnego. 

Zapraszamy !!!

Kontakt

Dane kontaktowe:

 

                        Rach-Mistrz

Biuro Biegłego Rewidenta Alicja Saładonis

 

ul. Teofila Noniewicza 85c/17

16-400 Suwałki

 

tel.: +48 87 565 22 19

mobile: +48 668 848 668

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt do właściciela:

Alicja Saładonis

tel. +48 602 134 479 

biuro1RACH-MISTRZ Biuro Biegłego Rewidenta powstało w 1997r. Właściciel biura Alicja Saładonis została wpisana przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów na listę biegłych rewidentów numer ewidencyjny 3567 jednocześnie została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 1620.

Od początku istnienia biura do czasu obecnego firma rozwinęła się w bardzo dynamicznym tempie. Dzisiaj firma prowadzi sprawy księgowe, kadrowe i płacowe około 130 klientów. Z dużą częścią klientów biuro współpracuje od samego początku istnienia z czego jesteśmy bardzo dumni.

Fachową wiedzę, którą posiadają nasi pracownicy płynie ze stałego dostępu do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych. Właściciel biura ma ogromne doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych oraz projektów unijnych. To doświadczeniebiuro2
wykorzystuje w prowadzeniu biura rachunkowego.

Księgowe rachunkowe i podatkowe oraz płacowe i kadrowe prowadzimy w programach komputerowych, które są aktualizowane i przystosowywane do nowo wchodzących przepisów prawnych i podatkowych.

Dbając o bezpieczeństwo sporządzamy sukcesywnie archiwizację danych.

 


Copyright © 1999-2012 Rach-Mistrz